Ubytování

Pro ubytování účastníků slouží 14 minimálně osmilůžkových chatek.

Chaty disponují stolem se židlemi, policemi, skříňkami, klasickými postelemi a palandami. Pro vytápění v chladném období slouží olejové radiátory. Všechny postele jsou vybaveny matracemi bez lůžkovin, které si nájemci musí přivézt vlastní (deku nebo prostěradlo, peřinu či spacák a polštářek).

Pro osobní hygienu slouží oddělené chlapecké a dívčí umývárny se sprchami a toaletami. Teplá voda je zajištěna elektrickými bojlery. Mycí a úklidové prostředky, ručníky, osušky a toaletní papír si nájemci musí přivézt vlastní.

Stravování a další aktivity se mohou odehrávat v prostorné vybavené jídelně. Součástí jsou také stoly a židle pro obsloužení kapacity základny.

Vnitřní vybavení prostor nabízí solidní zázemí pro realizaci letních táborů, víkendových akcí i škol v přírodě.

Plně vybavená kuchyně je všem zájemcům k dispozici. Vybavení kuchyně je včetně elektrických sporáků, trub, pánví, myčky nádobí, plynových sporáků, hrnců, talířů, příborů, hrnečků a dalšího kuchyňského náčiní. Pro ohřev vody na mytí nádobí slouží dva elektrické bojlery. Mycí prostředky si nájemci musí přivézt vlastní. V případě potřeby o zajištění stravování se na nás obraťte a můžeme se nějak domluvit.

Přesunout se na začátek